جراحی زیبایی پستان

جراحی زیبایی پستان : بسیاری از خانم ها به دلیل ناراضی بودن از اندازه و فرم سینه های خود، اعتماد به نفس نداشته و ممکن است در ارتباط و برخورد با دیگران دچار مشکل شوند. به کمک جراحی زیبایی پستان می توان ظاهر و فرم سینه ها را با بزرگ کردن ، کوچک کردن و لیفت سینه ها بهبود بخشید.

با انجام جراحی زیبایی پستان و رفع نواقص، اعتماد به نفس افراد افزایش پیدا کرده و موجب می شود فرد احساس بهتری نسبت خود داشته باشد.

 

جراحی زیبایی پستان

 

جراحی زیبایی پستان چند نوع است؟

چنانچه فکر می کنید سینه هایتان از حالت عادی بزرگ تر یا کوچک تربوده، افتاده و نامتقارن است و یا حتی سینه های خود را از دست داده اید، با جراحی زیبایی پستان می توانید تمام این مشکلات را حل کنید. هریک از این انواع مختلف جراحی سینه بر هزینه جراحي زيبايي سينه زنان تاثیرگذار است.

کاشت پروتز به منظور بزرگ کردن سینه

یکی از عمل های محبوب در میان خانم ها، بزرگ کردن سینه ها با پروتز است که در آن پروتزی از جنس سیلیکون و یا سالین در سینه ها گذاشته می شود.

پروتز ها به کمک برش های بسیار ریز و کوچکی، در زیر بافت سینه قرار می گیرند. انجام پروتز سينه قيمت متفاوتی توسط پزشکان مختلف دارد و نمی توان قیمت دقیقی را برای آن مشخص کرد.

ماموپلاستی یا کوچک کردن پستان

خانم هایی که سینه های بزرگی نسبت به حالت طبیعی دارند، علاوه بر اینکه با ظاهر سینه های خود مشکل دارند؛ به دلیل احساس درد در قفسه سینه ، خارش و حساسیت پوستی (عرق سوز شدن) در عذاب و ناراحتی هستند.  سینه های بزرگ به دلیل سنگینی باعث افتادگی شانه ها و همچنین کمر درد می شوند. عمل کوچک کردن سینه تمام این مشکل ها را حل نمونده و اعتماد به نفس فرد را افزایش می دهد. در این نوع جراحی بافت اضافی سینه برداشته شده و نوک سینه به ناحیه بالاتر منتقل می شود که باعث زیباتر شدن ظاهر سینه ها می گردد. هزينه جراحي كوچك كردن سينه نیز مانند هزینه پروتز سینه متفاوت می باشد.

ماستوپکسی یا لیفت پستان ها

افتاذگی و یا شل شدگی پستان با جراحی لیفت پستان رفع می شود. میزان این شل شدگی و افتادگی در خانم ها متفاوت می باشد. جراح پلاستیک پس از بررسی پستان ها و ارزیابی وضعیت آن ها ، برای انجام جراحی سینه تکنیک مناسبی را برنامه ریزی می کند. در این روش معمولا برشی در اطراف هاله سینه و برشی دیگر در قسمت زیر سینه زده می شود و جراح بافت و پوست اضافی را برمی دارد. فيلم عمل ليفت سينه را در گوگل می توانید مشاهده کنید.

در مورد ليفت سينه بدون جراحي باید بگوییم که این روش تاثیر زیادی در لیفت سینه ها نداشته و بهترین کار انجام جراحی پستان می باشد.

در صورت تمایل برای کسب اطلاعات بیشتر، تصاوير جراحي زيبايي سينه ، تصاوير عمل سينه و فيلم عمل جراحي زيبايي سينه موجود در گوگل را مشاهده کنید.

 

 

 

دکتر سید محسن میرحسینی

متخصص جراحی عمومی

درباره دکتر میرحسینی

دکتر سید محسن میرحسینی بورد تخصصی جراحی عمومی اصلاح جراحی افتادگی پلک - کاهش سایز پستان ابدومینوپلاستی - درمان جراحی فتق های جدار شکم درمان جراحی کیست مویی - لاپاروسکوپی کیسه صفرا

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس